Upadli – Lauren Kate

By 18:33                                                                        http://www.empik.com/upadli-kate-lauren,prod56451516,ksiazka-p

TYTUŁ: Upadli
AUTOR: Kate Lauren
WYDAWNICTWO: Mag Wydawnictwo
ILOŚĆ STRON: 480

   Książka Kate Lauren ,,Upadli" opowiada o odwiecznej historii pary kochanków, o ich nie spełnionej miłości. Przez wieki ich miłość zawsze kończyła się w tym samym punkcie. Nie mogli żyć ze sobą wiecznie. W końcu nadszedł czas, gdy coś się zmieniło. Historia, znów się powtarza, ale nie tak samo jak poprzednio. Czy tym razem Luce i Daniel będą mogli być razem na dłużej?
   Książka jest wspaniała. Opowiada o świecie dwóch nastolatków, którzy się w sobie zakochują, nie po raz pierwszy. Wszystko widzimy z punktu widzenie Luce, która jest śmiertelniczką.
   ,,Upadli" to opowieść o upadłych aniołach, które spadły z nieba z jakiegoś powodu. Bohaterowie dzielą się na tych dobrych i złych. Osobiście uwielbiam Arriane i Cama (dlaczego on jest zły? :D ) Daniel jest mroczny, tajemniczy i na początku nie okazuje miłych uczuć w kierunku dziewczyny. Luce natomiast ciągle czuje do niego jakieś dziwne przyciąganie... coś ciągnie ją do niego, choć zamiast wrednego Daniela może wybrać uroczego Cama.
  A wszystko zaczyna się od tego, że Luce została wysłana przez rodziców do zakładu zamkniętego. Trafiła tam nie dlatego, że popełniła jakąś zbrodnie, czy jest niezrównoważona psychicznie. Zjawiła się tam za coś, czego nie uczyniła. Tam poznaje nowych ludzi i zupełnie nowy świat. Nowi ludzie z problemami większymi i mniejszymi. Każdy ma swoją mroczną tajemnicę i mimo, iż Luce wydaje się, że jej tajemnicą jest incydent przez, który pojawiła się w ośrodku, zaraz potem dowiaduje się o jeszcze mroczniejszej i jeszcze poważniejszej tajemnicy. Tajemnicy, która nie dotyczy tylko jej samej, ale i pewnej osoby. Wybranka serca Luce, Daniela.
  W ,,Upadłych" odkrywamy historię wiekowej miłości, która przetrwała już bardzo wiele. Rozłąki i powroty. Te krótsze i te dłuższe. Najcięższe w tej miłości jest to, że jeden z kochanków jest w niebezpieczeństwie.
  Zadaniem zakochanych jest ocalić Luce i zrobić wszystko, by historia z przeszłości się nie powtórzyła. Czy to zadanie im się powiedzie? Jakie tajemnice skrywa Daniel? Jaka jest prawdziwa historia życia Luce?
5/6                                                                             ~.~

Recenzja pochodzi z poprzedniego bloga. Postanowiłam ją wrzucić, bo pewnie jeszcze nie raz wrócimy do powieści Kate Lauren :)
Obecnie czytam ,,Mroczny Płomień" Alyson Noel. Recenzja już w piątek :)
A jak tam u was z czytaniem? Macie na nie czas?

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Czytałam, jednak na mnie ona nie zrobiła, ale nie ukrywam, że przyjemnie się czytało.
  Obserwuje.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. O jenki, widzę, że kolejna książka u Ciebie, która mi podpasowuje klimatem. I znowu muszę napisać, że tę serię m w planach.

  OdpowiedzUsuń
 3. O tej książce słyszałam wiele, różnych opinii. Muszę sama po nią sięgnąć, żeby się przekonać, czy naprawdę jest warta przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na tę serię mam już ochotę od jakiegoś czasu :)
  Z czytaniem jest u mnie nawet dobrze. Zazwyczaj jedną książkę czytam w weekend, a drugą staram się przeczytać od poniedziałku do piątku, gdy mam czas. Zawsze się go znajdzie, gdy chce się czytać :D

  Pozdrawiam! ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię tę serię bardzo przyjemnie się czyta

  OdpowiedzUsuń