piątek, 13 grudnia 2019

Arkadia Justyna Spandel

Okładka książki/ebooka Arkadia


Nadia wraz z rodziną wyprowadza się do Stanów Zjednoczonych, aby rozpocząć nowe życie, po tym, jak wplątali się w problemy w Polsce, przed którymi musieli uciekać. Mimo to nie dane jest im cieszyć się nowym startem zbyt długo. Upragniony spokój przerywa pojawienie się w mieście aniołów, które zaczynają zabijać wszystkich ludzi, aby pozyskać ich ciała, a także niszczą planetę, uporządkowując ją według swoich upodobań. Nadia musi rozdzielić się z rodziną i rozpocząć walkę o przetrwanie. Razem z grupą rebeliantów postanawia stawić czoła intruzom, jednak wtedy okazuje się, że to nie będzie takie proste, ponieważ sama jest w pewien sposób z nimi powiązana.  Którą stronę wybierze i dla kogo postanowi walczyć? Czy anioły, które stąpiły na Ziemię są gorsze od ludzi?
Arkadia to powieść nie tylko o apokalipsie, ale także o sile miłości i wiary. Dopóki nie tracimy nadziei, to wszystko jest możliwe, a każdy upadek możemy potraktować jako kolejną lekcję.

Pewnie wielu z was zrezygnowało już z obserwowania mojego bloga. Pewnie część z was też już nie prowadzi swoich blogów. Mimo to odzywam się do was z prośbą o przeczytanie mojej książki i pozostawienie po sobie krótkiej recenzji :) Będzie mi bardzo miło poznać wasze opinie! Tutaj dostępna jest wersja papierowa książki: https://www.e-bookowo.pl/proza/arkadia.html
A tutaj jest dostępny fragment książki: https://ebookpoint.pl/eksiazki/arkadia-justyna-spandel,e_1e9r.htm#hide
Z góry wszystkim dziękuję! :)

4 komentarze:

  1. Bardzo lubię tematykę aniołów...jeśli obrobię się z czasem postarm się zajrzeć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W wolnej chwili postaram się mieć na uwadze tę książkę, tym bardziej, że na ebookpoint można ją dostać za darmo.

    OdpowiedzUsuń