Milion Słońc - Beth Revis

By 19:08


Źródło

Autor: Beth Revis
Tytuł: Milion słońc
Oryginalny tytuł: A Million Suns
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 24 października 2013
Ilość stron: 376
Ocena: 8/10

  Beth Revis mieszka z mężem w północnej Karolinie w USA. Pierwsza część jej dystopijnej trylogii W Otchłani błyskawicznie zdobyła status bestsellera "Ney York Timesa". Została Najlepszą książką Amazon.com w styczniu 2011 oraz nominowano ją do prestiżowej nagrody Carnegie Medal i Nagrody Książki Roku w kategorii literatury dla młodzieży przez "Romantic Times Book Reviews". Prawa do powieści sprzedano do ponad dwudziestu krajów. - Źródło
 
  Znowu przerwa w czytaniu tego czego chce na rzecz lektur szkolnych. Czym tym razem postanowiłam sobie umilić czas? Wybór padł na kontynuacje ,,W otchłani". Pierwsza część ma miliony fanów na całym świecie. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali drugiego tomu, a co mnie do niej przekonało? Z pewnością ciekawa okładka, która jednak nie może się równać swojej poprzedniczce z pierwszego tomu. No i ciekawość. Co będzie dalej?

Dalej jest...

  Po obaleniu dyktatury dotąd kierujących misją na pokładzie "Błogosławionego" znów panuje radość i spokój. Wkrótce Starszy dowiaduje się jednak, że załoga statku skrywała przed nim tajemnicę, która może przesądzić o ich przyszłości. Tymczasem Amy, dusząc się coraz bardziej wśród stalowych ścian, rusza tropem wskazówek pozostawionych dla niej przez tajemniczego Oriona, a nowa fala morderstw niespodziewanie staje się zalążkiem buntu… Rozpoczyna się walka o przetrwanie, w której stawką jest życie wszystkich pasażerów.. Czy kiedykolwiek dotrą do obiecanej im nowej Ziemi? - Źródło


    Historia jest naprawdę ciekawa i przede wszystkim inna. Nie ma wampirów, aniołów, wróżek, czarownic. Jest statek, ludzie i kosmos. Mimo wszystko znalazłam kilka rzeczy, które mi się nie spodobały. Dzięki różnorodności postaci nie da się zanudzić, czytając tę książkę. Autorka wywołuje w nas wiele emocji, które wpływają na korzyść ogólnej oceny tej książki.

  Co tu więcej pisać... Jeśli czytaliście ,,W otchłani", to warto zapoznać się też z tą pozycją ;)


  Za możliwość przeczytania książki dziękujemy wydawnictwu Publicat~.~

Padam z nóg. Nic mi się nie chce :( Mam nadzieje, że teraz przez te 2 tygodnie ferii naładuje baterie i będę miała więcej sił na naukę, czytanie i blogowanie ( które znowu zaniedbuje - Przepraszam )      

You Might Also Like

10 komentarze

 1. Może kiedyś skuszę się na tą serię:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło wspominam pierwszą część, i choć nie była arcydziełem miło ją wspominam. Będę musiała przeczytać drugą

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoda, że tak niewiele napisałaś o samej książce...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co chciałabyś jeszcze o niej przeczytać? :))

   Usuń
 4. Bardzo mi się spodobała ta powieść. Naprawdę, miło mi się ją czytało.

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Za mało recenzji w recenzji :)

  OdpowiedzUsuń