Do końca świata - Elizabeth Chandler

By 19:43


Źródło


Autor: Elizabeth Chandler
Tytuł: Do końca świata
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 25 wrzesień 2013
Ilość stron: 240
Seria:  Pocałunek Anioła
Ocena: 8/10

  Mary Claire Helldorfer jest autorką książek dla dzieci i dorosłych. Ukończyła szkołę średnią Mercy High School w Baltimore, Maryland. Napisała wiele książek dla dzieci pod swoim prawdziwym imieniem. Często pisze romantyczne nowele ( Summer City, Love at First Click ) i sekretne romanse, takie jak Kissed by an Angel (,,Pocałunek Anioła"), które są wydawane pod jej pseudonimem artystycznym - Elizabeth Chandler.

  Elizabeth Chandler zajmowała się wieloma gatunkami literackimi, lecz największą sławę przyniósł jej bestsellerowy romantyczny cykl dla młodych czytelniczek, od tytułu pierwszego tomu nazywany „Pocałunkiem anioła”. Autorka mieszka w Baltimore w USA. - Źródło
 
  Powrót do rzeczywistości, natłok obowiązku, brak czasu i chęci znowu spowodował dość dużą przerwę w blogowaniu i czytaniu. Książkę przeczytałam już dość dawno, ale ciągle nie potrafiłam zabrać się za zrecenzowanie jej. A jest co polecać, gdyż ten tom podobał mi się równie jak poprzedni. Jak wrażenia po przeczytaniu ostatniej już części serii ,,Pocałunek Anioła"?

  ,,Ostatnia część cyklu Pocałunek Anioła.
Wydaje się, że sam los jest przeciwny, by Tristan i Ivy mogli się cieszyć wspólną przyszłością. Tristan utknął w ciele ściganego przez policję mordercy, podczas gdy prawdziwy zbrodniarz wciąż jest na wolności. Na domiar złego demon Gregory rośnie w siłę. Zdobywa nowe umiejętności, które, rzecz jasna, wykorzysta przeciwko zakochanym. Ivy jest zrozpaczona, bo dla Tristana, upadłego anioła, śmierć oznacza potępienie. Od jej decyzji zależy, czy zdoła ocalić ukochanego i zapewnić im obojgu wieczność…" - Źródło

  Czy ta książka też była wciągająca i lekka? Była. Czy przyjemnie się ją czytało? Owszem. I nie mogę teraz nie napisać, że po zakończeniu tej serii nie czuje pewnej pustki, mimo iż ciesze się, że już ją zakończyłam. Cała ta seria jest bardzo dobra dla zabieganych moli książkowych, którzy ostatnio nie mają czasu na czytanie grubych tomów. Bardzo szybko się ją czyta, choć muszę przyznać, że ostatnia część troszkę mi się dłużyła. Jednakże ogólna opinia jest bardzo dobra. Książka zostawiła dobre wspomnienia w mojej głowie. Jest to przyjemna, wciągająca lektura, którą serdecznie polecam.  Za możliwość przeczytania książki dziękujemy wydawnictwu Publicat:

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Fanom fantastyki pewnie seria przypadnie do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam o tej książce jeszcze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam, ze do serii mnie kompletnie nie ciągnie, więc chyba sobie odpuszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hm, gdzieś chyba kiedyś przewinął mi się przed oczami któryś tom, a raczej jego recenzja ;) pewnie jeśli trafię w bibliotece, to wypożyczę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam kiedyś połowę tomu pierwszego, ale musiałam oddać do biblioteki bo za długo trzymałam a nie miałam czasu by skończyć. Jakoś książka mnie nie wciągnęła tak bardzo jakbym tego oczekiwała, ale było dobrze. Zamierzam kiedyś ponownie ją wypożyczyć. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi się troszkę mniej spodobała niż Tobie , jednak całkiem przyjemnie się ją czytało ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj jak fajnie tu u Ciebie! Ciekawa recenzja mam na tę serię ochotę :))
  Będę wpadać tu do Ciebie częściej! :))
  Zapraszam oczywiście też do siebie :)
  Pozdrawiam Serdecznie :)):*

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj jak fajnie tu u Ciebie! Ciekawa recenzja mam na tę serię ochotę :))
  Będę wpadać tu do Ciebie częściej! :))
  Zapraszam oczywiście też do siebie :)
  Pozdrawiam Serdecznie :)):*

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam serii, teraz nie mam również na nią ochoty, czas PR powoli przemija, przynajmniej dla mnie. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń