Dom Nocy. Ślubowanie Lenobii

By 13:42TYTUŁ: Dom nocy. Ślubowanie Lenobii
AUTOR: P.C. Cast, Kristin Cast
WYDAWNICTWO: Książnica

Opowieść o Lenobii, nauczycielce jeździectwa w Domu Nocy. Lenobia urodziła się w osiemnastowiecznej Francji, jako nieślubna córka barona. Jej nieprzeciętna uroda przyciągała uwagę mężczyzn, narażając dziewczynę na niebezpieczeństwo. W trosce o przyszłość córki matka wysłała ją pod przybranym nazwiskiem do Nowego Orleanu. Jednak zanim Lenobia dotarła do celu, musiała zmierzyć się ze złem. Ślubowanie Lenobii to historia trudnej miłości i tragedii, która pozwoliła na odkrycie daru Nyks.


http://www.empik.com/slubowanie-lenobii-cast-p-c-cast-kristin,p1088314627,ksiazka-pO czym jest książka?

Książka opowiada tym razem o losach Lenobii, nauczycielki jeździectwa w Domu Nocy, o jej życiu przed naznaczeniem i odkryciem daru Nyks. To historia opowiadająca o tym jak piękno może mieć dwa oblicza, dobre i złe. Jak wiele szkód, niepokoju i obaw może za sobą nieść, gdy pociągnie za sobą wzrok złych i okrutnych ludzi. Młoda, piękna Lenobia za rozkazem matki wyrusza do Nowego Orleanu po lepsze życie. Zanim jednak odnajdzie drogę do lepszego życia będzie musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu.

,,Będę cię kochać aż do śmierci, tylko ciebie, Martin. Zawsze tylko ciebie. To właśnie ślubuje."

Kolejny dodatek do serii Dom Nocy, który warto przeczytać. Jest to krótka, przyjemna historia, której warto poświęcić jeden wieczór :)
Za książkę dziękuje bardzo wydawnictwu PUBLICAT!

Współpraca

You Might Also Like

2 komentarze