piątek, 17 lipca 2015

Dom nocy. Klątwa Neferet - P.C.Cast, Kristin Cast
TYTUŁ: Dom nocy. Klątwa Neferet
AUTOR: P.C.Cast, Kristin Cast
DATA PREMIERY: 16.04.2014
WYDAWNICTWO: Ksiażnica

P.C. i Kristin Cast odkrywają mroczną tajemnicę najwyższej kapłanki Domu Nocy.

Szesnastoletnia Emily Wheiler dorastała w XIX-wiecznym Chicago, otwartym na świat za sprawą zorganizowanej tam Wystawy Światowej. Nagła śmierć matki diametralnie zmienia jej życie. Skrzywdzona, lecz wciąż pragnąca miłości i swobody Emily ucieka z domu, by zacząć wszystko od nowa. Przybiera odmienne imię, a w jej umyśle rodzi się pragnienie, by zemścić się na mężczyźnie, któremu kiedyś ufała.

http://www.empik.com/klatwa-neferet-cast-p-c-cast-kristin,p1093199323,ksiazka-p

O czyj jest książka?
Książka opowiada historię młodej dziewczyny, której życie zostało wywrócone o 180 stopni po śmierci jej matki. Emily nie tylko musiała zmagać się z utratą matki i obrazem jej śmierci, który cały czas miała przed oczami, lecz także z nowymi obowiązkami, które zostały na nią narzucone. Jej młoda dusza zmaga się z pragnieniem wolności, miłości, a poczuciem obowiązku. Pewnego dnia dziewczyna zakochuje się, a w tej miłości widzi szansę na wolność i szczęście. Ta miłość staje się dla niej ucieczką od wszelkich problemów, a w szczególności od krzywdy jaka została jej wyrządzona.

Książka jest dodatkiem do serii Dom Nocy, jednak myślę, że jeśli ktoś wcześniej nie sięgnął po tę serię, teraz bez problemu będzie mógł przeczytać ten dodatek, gdyż nie trzeba znać serii, by wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi. Jest to zupełnie coś innego, powiązanego, ale innego. Idealna na letnie wieczory. Polecam!

Za książkę dziękuje bardzo wydawnictwu PUBLICAT!
Współpraca

2 komentarze:

  1. Póki co czytam ostatni tom "Domu Nocy", a po nim mam zamiar rozejrzeć się za wszystkimi dodatkami do serii :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W mojej ocenie www.cromadex.pl - oferują bardzo wysoką jakość produktów. Polecam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń